رویدادهای آینده

رویدادهای گذشته

برتری خلاقانه – بدون آینه سونی


جزئیات رویداد سفیر سونی آلفا، علی رفاعی، تجربه خود از عکاسی با کیفیت عکس های تجاری با دوربین های بدون آینه سونی را به اشتراک گذاشت. شرکت کنندگان تاریخچه 5 ساله سونی در ایجاد و توسعه دوربین های بدون آینه فول

سایر رویدادهای گذشته

عکاسی سونی-40

کارگاه عکاسی مقدماتی

Mar 11, Monday

بیشتر بدانید
عکاسی سونی-40

کارگاه عکاسی مقدماتی

Feb 27, Wednesday

بیشتر بدانید

تسلط بر ابزارهای شکل دهی به نور

Feb 09, Saturday

بیشتر بدانید

کارگاه تجاری عکس پرتره

Feb 02, Saturday

بیشتر بدانید

کارگاه تجاری عکس پرتره

Jan 29, Tuesday

بیشتر بدانید
عکاسی سونی-40

کارگاه عکاسی مقدماتی

Jan 16, Wednesday

بیشتر بدانید

کارگاه پرتره مد

Jan 13, Sunday

بیشتر بدانید

عکاسی مسابقات وسایل نقلیه موتوری

Dec 18, Tuesday

بیشتر بدانید

گرفتن عکس پرتره در محیط طبیعی

Dec 14, Friday

بیشتر بدانید
MTB Event

مسابقه استقامت MTB – عکس‌برداری ورزشی

Nov 30, Friday

بیشتر بدانید

Sony at Xposure 2018

Nov 21, Wednesday

بیشتر بدانید
Sony Mirrorless

برتری خلاقانه – بدون آینه سونی

Nov 15, Thursday

بیشتر بدانید
Sony Mirrorless

برتری خلاقانه – بدون آینه سونی

Nov 13, Tuesday

بیشتر بدانید
Dubai & the World Beyond

دوبی و جهانی فراتر

Oct 29, Monday

بیشتر بدانید

روزنامه نگاری تا زیر آب / فراتر از تصاویر ثابت

Oct 19, Friday

بیشتر بدانید

Journalism to Underwater Lecture

Oct 17, Wednesday

بیشتر بدانید

preloader